VULCAN
Wyższe kwalifikacje - szansą dla Ciebie!
Informacje dodatkowe
»Regulamin uczestnictwa
Rekrutacja
Uwaga:
Zakończyliśmy realizację projektu!
 
Podstawowym założeniem projektu było umożliwienie wewnętrznej integracji regionu poprzez wyrównanie szans rozwoju mieszkańców województwa mazowieckiego (poza Warszawą). W związku z tym w szkoleniach mogli wziąć udział: pracownicy jednostek oświatowych (szkół i przedszkoli) oraz ich organów prowadzących funkcjonujących na terenie województwa mazowieckiego, z pominięciem miasta stołecznego Warszawy.

Projekt zakładał przeszkolenie 430 osób spełniających wyżej określone warunki w okresie od stycznia do października 2010 r. 

Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu można było dokonać:
  • On-line – rejestrując się w internetowej bazie szkoleń, a potem dokonując zapisu na wybrane szkolenie. Aby zapoznać się ze szczegółową instrukcją rejestracji w internetowej bazie szkoleń należało wybrać z lewego menu baner "Jak zgłosić się na szkolenie?"
  • Przesyłając formularz zgłoszenia pocztą tradycyjną – w tym celu należało pobrać ze strony WWW formularz zgłoszenia na szkolenie, wypełnić go i wysłać na adres biura projektu:
Biuro projektu „Wyższe kwalifikacje – szansą dla Ciebie!”
VULCAN sp. z o.o. Oddział Warszawa
ul. Michała Kajki 74
04-621 Warszawa Anin

WAŻNE! Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w szkoleniu decydowała kolejność zgłoszeń.
 
Im wcześniej zgłoszenie zostanie wysłane, tym większa szansa na zakwalifikowanie się na wybrany rodzaj szkolenia!


Uczestnictwo w projekcie


Po zakwalifikowaniu do udziału w szkoleniu otrzymacie Państwo powiadomienie drogą e-mailową lub telefoniczną od organizatora. Szczegółowe warunki kwalifikowania do uczestnictwa w projekcie znajdziecie Państwo w regulaminie uczestnictwa w projekcie.

Wraz z informacją o zakwalifikowaniu otrzymają Państwo od organizatora propozycję terminu i miejsca szkolenia. Prosimy o zapoznanie się z procedurą ustalania terminów i miejsc szkoleń.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest złożenie w pierwszym dniu szkolenia na ręce trenera prowadzącego szkolenie kompletu oryginałów dokumentów uczestnika projektu.
DATA AKTUALIZACJI: 2010-11-30
» Start » Drukuj
2024-04-09 © VULCAN sp. z o.o. :: Wyższe kwalifikacje - szansą dla Ciebie! - Województwo Mazowieckie :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
UE
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego www.efs.gov.pl