VULCAN
Wyższe kwalifikacje - szansą dla Ciebie!
O projekcie
W ramach projektu „Wyższe kwalifikacje - szansą dla Ciebie! Kursy doskonalące dla nauczycieli i pracowników administracji oświatowej”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, prowadzimy 5 rodzajów szkoleń o zróżnicowanej tematyce, związanej z wykorzystaniem nowoczesnej technologii w wykonywaniu codziennej pracy dydaktycznej, administracyjnej oraz z zakresu zarządzania oświatą na poziomie szkoły i na poziomie JST:
Podstawowym założeniem projektu jest umożliwienie wewnętrznej integracji regionu poprzez wyrównanie szans rozwoju mieszkańców województwa mazowieckiego (poza Warszawą). Adresatami kursów są pracownicy jednostek oświatowych (szkół i przedszkoli) oraz ich organów prowadzących z województwa mazowieckiego, z pominięciem miasta stołecznego Warszawy. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi warunkami rekrutacji.

Szkolenia będą realizowane w okresie: styczeń – wrzesień 2010 r.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa, dlatego udział w szkoleniach jest całkowicie bezpłatny!

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje:

  • komplet materiałów szkoleniowych ściśle powiązanych z rodzajem szkolenia,
  • spersonalizowany dostęp do Otwartej Platformy Edukacyjnej Fronter oraz do środowiska informatycznego umożliwiającego uczestnictwo w szkoleniu prowadzonym metodą blended learning (powiązanie metod tradycyjnych i e-learningu),
  • opiekę trenerów specjalizujących się w przeprowadzaniu szkoleń w danym zakresie tematycznym przy wykorzystaniu zarówno metod tradycyjnych (wykład, pokaz, ćwiczenia, dyskusja), jak i nowoczesnych technik dydaktycznych (e-learning)
  • poczęstunek podczas szkolenia,
  • komplet materiałów promocyjnych.
DATA AKTUALIZACJI: 2010-01-11
» Start » Drukuj
2024-06-11 © VULCAN sp. z o.o. :: Wyższe kwalifikacje - szansą dla Ciebie! - Województwo Mazowieckie :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia
UE
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego www.efs.gov.pl